اتاق گفتگوی طراحی و ساخت مدارات الکترونیکی و کامپیوتری

توجه! برای نظر دادن یا پاسخ به این پست و نیز ایجاد پست توسط خودتان باید عضو سایت بشوید.

alireza
کاربر عضو شده

با سلام و خسته نباشید
اول از همه راه اندازی این تالار جدید را تبریک میگم

اما سوالی که مدت هاست ذهن من را در گیر کرده این هست که بهترین برنامه جهت کشیدن pcb کدام است ؟

با تشکر و احترام

admin
مدیر کل سایت

با سلام و خسته نباشید
اول از همه راه اندازی این تالار جدید را تبریک میگم

اما سوالی که مدت هاست ذهن من را در گیر کرده این هست که بهترین برنامه جهت کشیدن pcb کدام است ؟

با تشکر و احترام

نوشته ی اصلی توسط alireza
با سلام
در این خصوص نمی توان به جوابی قاطع رسید چون چندین برنامه مختلف از قبیل , ایگل , ارکد , پرتئوس , آلتیوم یا پرتل و ... وجود دارد
. هر کس که با نرم افزاری روان تر و بهتر کار میکند آنرا بهترین میداند
اما بنظر من بهترین نرافزار در این زمینه برنامه Protel یا Altium Designer است چون هم کامل و تقریبا" بدون اشکال است و هم طیف وسیع تری از آن استفاده میکنند. بطوری که در ایران غریب به اتفاق متخصصان الکترونیک از آلتیوم استفاده میکنند.
ما هم در این تالار و انجمن و در سایت دیجیتال کنترل به Altium Designer و مسائل آن خواهیم پرداخت

mojeabi
کاربر عضو شده

سلام
به عقیده من هم آلتیوم دیزایتر ار بقیه برنامه ها در زمینه طراحی فیبر بهتر و کامل تر است هرچند که آموزش و فراگیری دشواری هم دارد

mojeabi
کاربر عضو شده

سلام
به عقیده من هم آلتیوم دیزایتر ار بقیه برنامه ها در زمینه طراحی فیبر بهتر و کامل تر است هرچند که آموزش و فراگیری دشواری هم دارد
نوشته ی اصلی توسط mojeabi

با سلام

میخواستم بدونم بالاترین ورزن آلنیوم الان چی هست و از کجا میشه دانلودش کرد

admin
مدیر کل سایت

سلام
نوشته ی اصلی توسط mojeabi

با سلام

میخواستم بدونم بالاترین ورزن آلنیوم الان چی هست و از کجا میشه دانلودش کردنوشته ی اصلی توسط mojeabi
سلام
آخرین ورژن نرم آفزار آلتیوم فعلا"  Altium Designer 16.1.11 Build 255 است

که از این لینک میتوانید دانلود کنید.

آمار و اطلاعات

در حال حاضر 35 کاربر آنلاین می باشند. تعداد 0 عضو و 35 مهمان

مباحث: 13 , ارسال ها: 27 , تالار ها: 9
بازدید امروز: 270 , بازدید دیروز: 375 , بازدید کل: 169841